O nás / PRESTIGE BowTies / Luxusní společenské motýlky

Módní značku Prestige BowTies, která vyrábí luxusní společenské motýlky pro pány vznikla v roku 2017. Avšak už do roku 2015 jsme hledali cesty, jak dosáhnout dokonalosti naších motýlků. Vytvářeli jsme vyjímečný design motýlků, navrhovali jsme vše od luxusního balení až po internetové stránky, ale hlavně jsme vyvíjeli samotnou výrobu motýlků, tak aby splňovali nejvyšší požadavky na kvalitu od naších zákazniků. Značka Prestige BowTies vznikla jako vášeň k motýlkům a dnes je uznávanou celostvětovou značkou. Naše luxusní společenské motýlky Prestige BowTies zákaznici milují nejen v Evropě, ale i v Americe a Ázíi. 

I přes raketový růst, Prestige BowTies stále představuje vášeň, se kterou náš tým neustále tvoří novou cestu a nové pojetí společenských motýlků. Pro nás společenský motýlek je nejen módním doplňkem, ale i uměleckým dílem, šperkem, který adekvátně reprezentuje svého majitele a který časem stoupá na ceně. 

Pánsky dřevěný motýlek - PRESTIGE BowTies

Použité materiály při ruční výrobě luxusních společenských motýlků Prestige BowTies patři do kategorie toho nejlepšiho co nám příroda dáva. Exotické dřevo, exkluzivní kov, drahokamy...

Protože k luxusu patří ojedinelost, tvořime i motýlky, které jsou jediné na světě. Pravidělně tvořime speciální kolekce, které jsou jedinečné a každý společenský motýlek z těchto kolekcí ma svůj exkluzivní design. Známí umělci malují na naše motýlky své obrazy, známí módní designéři navrhují ladné tvary a jejich kombinace... Jen Vy můžete vlastnit jedinečný šperk.

Výroba luxusních společenských motýlků Prestige BowTies probíha výhradně ručně a výhradně v České republice. Šikovné ruce mistra svého oboru stroj nedokáže nahradit.

 

Spolěčenský motýlek ze dřeva / PRESTIGE BowTies