Doprava zdarma

Luxusní dřevěný společenský motýlek SIMPLE - WENGE Luxusní dřevěný motýlek

3 999 Kč
Skladem

Exotická elegance v každém detailu... I takto by jsme mohli nazvat tento unikátní luxusní dřevěný společenský motýlek Prestige BowTies SIMPLE - WENGE.. Jeho černá barva, která na světle přechází do fialových tónu s efektem prosakujících struktur dřeva je zajímavým koncertem pro oko. Na první pohled je cítit tu dlouhou historií tohoto dřeva, která pamatuje mnoho důležitých momentů lidstva.

Pravá exotika až z Africké Guinei, která oslní svou jemnou strukturou, ale velkou odolností vůči vnějším vlivům.

Vyrobeno ručně v České republice.

Kategorie: SIMPLE - v jednoduchosti je krása
Záruka: 2 roky
? Materiál: Dřevo Wenge
? Velikost: Uni

Luxusní dřevěný společenský motýlek Prestige BowTies SIMPLE - WENGE je velice elegantní a exotický, je to motýlek dvou tváří. Přes den ukazuje svojí přirozenou jemnou extravaganci, protože právě na světle ukazuje světu svůj fialový odlesk a jemné světlé dřevěné detaily. Naopak v noci se z něj stává pravý elegán, svou černou eleganci a přírodním důvtipem ukazuje svůj urozený původ.  

Exotická elegance v každém detailu... I takto by jsme mohli nazvat tento unikátní společenský motýlek Prestige BowTies SIMPLE - WENGE. Jeho černá barva, která na světle přechází do fialových tónu s efektem prosakujících struktur dřeva je zajímavým koncertem pro oko. Na první pohled je cítit tu dlouhou historií tohoto dřeva, která pamatuje mnoho důležitých momentů lidstva.

Pravá exotika až z Africké Guinei, která oslní svou jemnou strukturou, ale velkou odolností vůči vnějším vlivům.

ROZMĚRY : 11,5cm x 5 cm

MATERIÁL : Wenge

 

ZÁRUKA : Každý luxusní společenský motýlek PRESTIGE BowTies má záruku 2 roky. Při reklamací Vám dáme rovnou nového motýlka, aby jsme zrychlili celý proces a Vy se mohli dál těšit z Vašeho motýlka.

PŘÍPRAVA MOTÝLKA PŘED ODESLÁNÍM : Než Vám Vašeho motýlka zašleme, musí projít speciální přípravou. Nejdřív ho vyleštíme do dokonalosti a zkontrolujeme, či splňuje všechny naše požadavky na vysokou kvalitu. Pak ho zabalíme do luxusního balení a pošleme. O zaslání Vás budeme informovat. Protože motýlky PRESTIGE BowTies jsou šperky, vše probíhá v bílých rukavičkách.

LUXUSNÍ BALENÍ : Každý společenský motýlek PRESTIGE BowTies je elegantním a kvalitním módním doplňkem pro muže a proto má každý svou elegantní a ručně dělanou krabičku. Motýlek v ní může oddychovat pro příští použití, aby byl plný sil a mohl Vás adekvátně reprezentovat. Krabička je kovová s nádherným černým leštěným sklem. Když ho prvý krát rozbalíte, spatříte jeho krásu, dotknete se ho a budete ho milovat.

ODMĚNA ZA VAŠI REAKCI : Naše motýlky milujeme a vždy se těšíme, když svou radost naší zákazníci sdílejí s námi. Pošlete nám fotku s Vaším motýlkem, kterého jste si u nás zakoupili a my Vám věnujeme 500,-Kč na příští nákup. Chceme se těšit s Vámi.  

ČESKÝ VÝROBEK : Všechny luxusní motýlky PRESTIGE BowTies jsou vyrobeny v České republice.

RUČNÍ VÝROBA : Každého společenského motýlka PRESTIGE BowTies vyrábíme ručně.

DOPRAVA ZDARMA DO 24 HOD.: Za dopravu ani platbu u nás neplatíte a motýlka Vám doručíme do 24 hodin.

RYCHLÁ REKLAMACE : Při reklamaci Vám rovnou pošleme nového motýlka, bez čekání a průtahů

KVALITNÍ VÝROBEK : Každý společenský luxusní motýlek PRESTIGE BowTies je vyroben z nejlepších materiálů, které naše planeta poskytuje a jejich zpracování je na nejvyšší úrovni složené s několika výrobních kroků.

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: