Doprava zdarma

Luxusní dřevěný společenský motýlek SIMPLE - TRNKA Luxusní dřevěný motýlek

3 999 Kč
Skladem

Luxusní dřevěný společenský motýlek Prestige BowTies SIMPLE - TRNKA je pánským módním doplňkem, který zaujme svým ojedinělým vzhledem  Pro jeho krásné oranžovo vínové zbarvení si jej každý všimne z dálky. Je elegantní a zajímavý, vhodný  pro každou příležitost. Je to výjimečný pánsky motýlek s přírodní přirozeností.

 Vyrobeno ručně v České republice.

Kategorie: SIMPLE - v jednoduchosti je krása
Záruka: 2 roky
? Materiál: Dřevo Trnka
? Velikost: Uni

Luxusní dřevěný společenský motýlek Prestige BowTies SIMPLE - TRNKA je to pravé do společnosti i na procházku do parku. Barevné tóny přecházejí z oranžové až do vínově červené a právě to mu dává jeho přirozenou přírodní eleganci. Motýlka si všimne každý a zcela určitě Vám ho pochválí. Je výjimečný a přirozený, stejně jako jeho majitel.

Jediné dřevo z evropských lesů, které používáme pro výrobu našich luxusních společenských motýlků je Trnka norská. Toto velice zajímavé dřevo s červeným nádechem a ve spojení s ojedinělým tvarem tvoří zajímavý a decentní módní doplněk. Pro jeho krásné zbarvení už z dálky zaujme a každý hned zjistí, že tento dřevěný motýlek je luxusním doplňkem Vaší image. Dřevo pochází z lesů severního Norska, z oblasti krásné a drsné.

 

ROZMĚRY : 11,5cm x 5 cm

 

ZÁRUKA : Každý luxusní společenský motýlek PRESTIGE BowTies má záruku 2 roky. Při reklamací Vám dáme rovnou nového motýlka, aby jsme zrychlili celý proces a Vy se mohli dál těšit z Vašeho motýlka.

PŘÍPRAVA MOTÝLKA PŘED ODESLÁNÍM : Než Vám Vašeho motýlka zašleme, musí projít speciální přípravou. Nejdřív ho vyleštíme do dokonalosti a zkontrolujeme, či splňuje všechny naše požadavky na vysokou kvalitu. Pak ho zabalíme do luxusního balení a pošleme. O zaslání Vás budeme informovat. Protože motýlky PRESTIGE BowTies jsou šperky, vše probíhá v bílých rukavičkách.

LUXUSNÍ BALENÍ : Každý společenský motýlek PRESTIGE BowTies je elegantním a kvalitním módním doplňkem pro muže a proto má každý svou elegantní a ručně dělanou krabičku. Motýlek v ní může oddychovat pro příští použití, aby byl plný sil a mohl Vás adekvátně reprezentovat. Krabička je kovová s nádherným černým leštěným sklem. Když ho prvý krát rozbalíte, spatříte jeho krásu, dotknete se ho a budete ho milovat.

ODMĚNA ZA VAŠI REAKCI : Naše motýlky milujeme a vždy se těšíme, když svou radost naší zákazníci sdílejí s námi. Pošlete nám fotku s Vaším motýlkem, kterého jste si u nás zakoupili a my Vám věnujeme 500,-Kč na příští nákup. Chceme se těšit s Vámi.  

ČESKÝ VÝROBEK : Všechny luxusní motýlky PRESTIGE BowTies jsou vyrobeny v České republice.

RUČNÍ VÝROBA : Každého společenského motýlka PRESTIGE BowTies vyrábíme ručně.

DOPRAVA ZDARMA DO 24 HOD.: Za dopravu ani platbu u nás neplatíte a motýlka Vám doručíme do 24 hodin.

RYCHLÁ REKLAMACE : Při reklamaci Vám rovnou pošleme nového motýlka, bez čekání a průtahů

KVALITNÍ VÝROBEK : Každý společenský luxusní motýlek PRESTIGE BowTies je vyroben z nejlepších materiálů, které naše planeta poskytuje a jejich zpracování je na nejvyšší úrovni složené s několika výrobních kroků.

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: