Doprava zdarma

Luxusní dřevěný společenský motýlek SIMPLE - FLAME MAPLE Luxusní dřevěný motýlek

3 999 Kč
Skladem

Luxusní dřevěný společenský motýlek PRESTIGE BowTies SIMPLE - MARPLE FLAME je vyroben ze Žíhaného javoru (Acer macropyllum/Flame maple), které se používá pro výrobu nejkvalitnějších hudebních nástrojů, hlavně kytar a houslí. Jeho struktura je velice zajímavá, avšak decentní. Motýlek na světle ukazuje svou krásnou zlatou barvu s ojedinělým odleskem, který se mění z každé strany. Za horších světelných podmínek naopak ukazuje svojí antickou, až mramorovou stránku. Dřevo pochází až z Apalačských hor ze Severní Ameriky.

Vyrobeno ručně v České republice.

 

Kategorie: SIMPLE - v jednoduchosti je krása
Záruka: 2 roky
? Materiál: Dřevo Flame Maple
? Velikost: Uni

Luxusní dřevěný společenský  motýlek Prestige BowTies SIMPLE - FLAME MAPLE je stylovým pánským doplňkem pro každou příležitost. Jeho úžasná dřevěná struktura oslní již při prvním pohledu. Jeho tvar a kvalitní zpracování podtrhují luxusní a ojedinělý vzhled. V čem tkví jeho jedinečnost? Každý si ho všimne na první pohled, ale není okázalý. Je jemný a decentní, jako jeho majitel.

Motýlek je vyrobený ze Žíhaného javoru (Acer macropyllum/Flame maple), které se používá pro výrobu nejkvalitnějších hudebních nástrojů, hlavně kytar a houslí. Jeho struktura je velice zajímavá, avšak decentní. Motýlek na světle ukazuje svou krásnou zlatou barvu s ojedinělým odleskem, který se mění z každé strany. Za horších světelných podmínek naopak ukazuje svojí antickou, až mramorovou stránku.

Luxusní společenský motýlek Prestige BowTies - SIMPLE - FLAME MARPLE je vyráběn ručně.

Dřevo pochází až z Apalačských hor ze Severní Ameriky.

ROZMĚRY : 11,5cm x 5 cm

MATERIÁL : Maple Flame - Žíhaný javor

 

ZÁRUKA : Každý luxusní společenský motýlek PRESTIGE BowTies má záruku 2 roky. Při reklamací Vám dáme rovnou nového motýlka, aby jsme zrychlili celý proces a Vy se mohli dál těšit z Vašeho motýlka.

PŘÍPRAVA MOTÝLKA PŘED ODESLÁNÍM : Než Vám Vašeho motýlka zašleme, musí projít speciální přípravou. Nejdřív ho vyleštíme do dokonalosti a zkontrolujeme, či splňuje všechny naše požadavky na vysokou kvalitu. Pak ho zabalíme do luxusního balení a pošleme. O zaslání Vás budeme informovat. Protože motýlky PRESTIGE BowTies jsou šperky, vše probíhá v bílých rukavičkách.

LUXUSNÍ BALENÍ : Každý společenský motýlek PRESTIGE BowTies je elegantním a kvalitním módním doplňkem pro muže a proto má každý svou elegantní a ručně dělanou krabičku. Motýlek v ní může oddychovat pro příští použití, aby byl plný sil a mohl Vás adekvátně reprezentovat. Krabička je kovová s nádherným černým leštěným sklem. Když ho prvý krát rozbalíte, spatříte jeho krásu, dotknete se ho a budete ho milovat.

ODMĚNA ZA VAŠI REAKCI : Naše motýlky milujeme a vždy se těšíme, když svou radost naší zákazníci sdílejí s námi. Pošlete nám fotku s Vaším motýlkem, kterého jste si u nás zakoupili a my Vám věnujeme 500,-Kč na příští nákup. Chceme se těšit s Vámi.  

ČESKÝ VÝROBEK : Všechny luxusní motýlky PRESTIGE BowTies jsou vyrobeny v České republice.

RUČNÍ VÝROBA : Každého společenského motýlka PRESTIGE BowTies vyrábíme ručně.

DOPRAVA ZDARMA DO 24 HOD.: Za dopravu ani platbu u nás neplatíte a motýlka Vám doručíme do 24 hodin.

RYCHLÁ REKLAMACE : Při reklamaci Vám rovnou pošleme nového motýlka, bez čekání a průtahů

KVALITNÍ VÝROBEK : Každý společenský luxusní motýlek PRESTIGE BowTies je vyroben z nejlepších materiálů, které naše planeta poskytuje a jejich zpracování je na nejvyšší úrovni složené s několika výrobních kroků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: