Doprava zdarma

Luxusní dřevěný společenský motýlek SIMPLE - EBEN Luxusní dřevěný motýlek

3 999 Kč
Skladem

Luxusní dřevěný společenský motýlek Prestige BowTies SIMPLE - EBEN je královským šperkem. Představuje luxus a prestiž, úspěch a výhru. Má urozený původ a urozenější budoucnost. Nepotřebuje se ukazovat světu okázalostí a extravagancí, protože jeho vnitřní síla je o mnoho větší, jako jakákoliv pompéze. Jeho elegance vychází z něj, bez příkras, stejně jako z jeho majitele.

Vyrobeno ručně v České republice.

 

Kategorie: SIMPLE - v jednoduchosti je krása
Záruka: 2 roky
? Materiál: Dřevo Eben Africký
? Velikost: Uni

Luxusní dřevěný společenský motýlek Prestige BowTies SIMPLE - EBEN je královským šperkem. Představuje luxus a prestiž, úspěch a výhru. Má urozený původ a urozenější budoucnost. Nepotřebuje se ukazovat světu okázalostí a extravagancí, protože jeho vnitřní síla je o mnoho větší, jako jakákoliv pompéze. Jeho elegance vychází z něj, bez příkras, stejně jako z jeho majitele.

Nejvyšší formu elegance a kvality ukážete světu právě tímto motýlkem. Eben Africký je tím nejlepším a nejkvalitnějším materiálem pro nejlepší motýlek, Eben patří k nejvíce ceněným africkým dřevům a protože roste velice pomalu, jeho struktura je velice jemná, ale dřevo je velmi hutné. Z dálky vypadá jako textilní černý motýlek, ale při bližším prohlédnutí každý hned zjistí, že to je velice kvalitní dřevěný motýlek. Dřevo pochází z rovníkové západní Africké džungle.

Pánský společenský motýlek PRESTIGE BowTies SIMPLE - EBEN je vyráběn ručně a reprezentuje to nejlepší a nejluxusnější, co si můžete přát. Představuje krále zvířat mezi společenskými motýlky. Jeho vysoká elegance a exotický původ tvoří magickou kombinaci pro úspěšný život jeho majitele.

ROZMĚRY : 11,5cm x 5 cm

MATERIÁL : Eben Africký

ZÁRUKA : Každý luxusní společenský motýlek PRESTIGE BowTies má záruku 2 roky. Při reklamací Vám dáme rovnou nového motýlka, aby jsme zrychlili celý proces a Vy se mohli dál těšit z Vašeho motýlka.

PŘÍPRAVA MOTÝLKA PŘED ODESLÁNÍM : Než Vám Vašeho motýlka zašleme, musí projít speciální přípravou. Nejdřív ho vyleštíme do dokonalosti a zkontrolujeme, či splňuje všechny naše požadavky na vysokou kvalitu. Pak ho zabalíme do luxusního balení a pošleme. O zaslání Vás budeme informovat. Protože motýlky PRESTIGE BowTies jsou šperky, vše probíhá v bílých rukavičkách.

LUXUSNÍ BALENÍ : Každý společenský motýlek PRESTIGE BowTies je elegantním a kvalitním módním doplňkem pro muže a proto má každý svou elegantní a ručně dělanou krabičku. Motýlek v ní může oddychovat pro příští použití, aby byl plný sil a mohl Vás adekvátně reprezentovat. Krabička je kovová s nádherným černým leštěným sklem. Když ho prvý krát rozbalíte, spatříte jeho krásu, dotknete se ho a budete ho milovat.

ODMĚNA ZA VAŠI REAKCI : Naše motýlky milujeme a vždy se těšíme, když svou radost naší zákazníci sdílejí s námi. Pošlete nám fotku s Vaším motýlkem, kterého jste si u nás zakoupili a my Vám věnujeme 500,-Kč na příští nákup. Chceme se těšit s Vámi.  

ČESKÝ VÝROBEK : Všechny luxusní motýlky PRESTIGE BowTies jsou vyrobeny v České republice.

RUČNÍ VÝROBA : Každého společenského motýlka PRESTIGE BowTies vyrábíme ručně.

DOPRAVA ZDARMA DO 24 HOD.: Za dopravu ani platbu u nás neplatíte a motýlka Vám doručíme do 24 hodin.

RYCHLÁ REKLAMACE : Při reklamaci Vám rovnou pošleme nového motýlka, bez čekání a průtahů

KVALITNÍ VÝROBEK : Každý společenský luxusní motýlek PRESTIGE BowTies je vyroben z nejlepších materiálů, které naše planeta poskytuje a jejich zpracování je na nejvyšší úrovni složené s několika výrobních kroků.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LN Avatar autora | 26.11.2018
Dostal jsem nádherného motýlka jako dárek od manželky a jsem nadšený. Už vím, co si napíšu Ježíškovi. :) Motýlek je velice kvalitně zpracovaný a jeho originální vzhled je nádherný.