Doprava zdarma

Luxusní dřevěný společenský motýlek SIMPLE - EBEN PIANO Luxusní společenský motýlek PRESTIGE BowTies SIMPLE - EBEN PIANO

3 999 Kč
Skladem

Luxusní dřevěný společenský motýlek SIMPLE - EBEN PIANO  je elegantním módním doplňkem pro každého muže, který rád chodí do společnosti. Je elegantní jako krásné černé piano, na kterém virtuóz předvádí sve umění s ladností a něhou. Právě touto úžasnou atmosférou jsme se inspirovali při výrobě tohoto nádherného motýlku. Jeho vysoký lesk a exotické černé dřevo zaručuje jeho obdiv a neotřelost. Je vyrobený z Afrického Ebenu. Dali jsme mu speciální povrchovou úpravu piáno lesku. Je dokonale hladký a elegantný.

Vyrobeno ručně v České republice.

 

Kategorie: SIMPLE - v jednoduchosti je krása
Záruka: doživotní
? Materiál: Dřevo Eben Africký
? Velikost: Uni

Luxusní dřevěný společenský motýlek Prestige BowTies SIMPLE - EBEN PIANO je elegantní a svůdný. Tento motýlkový elegán je velice zajímavým doplňkem pro každého gentlemana. Vyrábíme ho ručně z Ebenu Afrického, exotického dřeva ze západní Afriky. Jeho struktura je hutná a silná a reprezentuje svého majitele při každém kroku. Dali jsme mu povrchovou úpravu piánového lesku, kterou jsme vyvinuli v našich dílnách. Povrchová úprava tak splňuje nejvyšší požadavky na odolnost a vysoký lesk. Právě vysoký lesk vytváří zajímavý, velice originální a elegantní vzhled tohoto pánského motýlka.

Pánský společenský motýlek PRESTIGE BowTies SIMPLE - EBEN PIANO je vysoce elegantním šperkem a věrným společníkem při každém společenském setkání. 

Je elegantní jako krásné černé piano, na kterém virtuóz předvádí své umění s ladností a něhou. Právě touto úžasnou atmosférou jsme se inspirovali při výrobě tohoto nádherného motýlku. Jeho vysoký lesk a exotické černé dřevo zaručuje jeho obdiv a neotřelost.

ROZMĚRY : 11,5cm x 4,5 cm

MATERIÁL : Eben Africký, směs vodou ředitelných nezávadných laků

 

ZÁRUKA : Každý luxusní společenský motýlek PRESTIGE BowTies má záruku 2 roky. Při reklamací Vám dáme rovnou nového motýlka, aby jsme zrychlili celý proces a Vy se mohli dál těšit z Vašeho motýlka.

PŘÍPRAVA MOTÝLKA PŘED ODESLÁNÍM : Než Vám Vašeho motýlka zašleme, musí projít speciální přípravou. Nejdřív ho vyleštíme do dokonalosti a zkontrolujeme, či splňuje všechny naše požadavky na vysokou kvalitu. Pak ho zabalíme do luxusního balení a pošleme. O zaslání Vás budeme informovat. Protože motýlky PRESTIGE BowTies jsou šperky, vše probíhá v bílých rukavičkách.

LUXUSNÍ BALENÍ : Každý společenský motýlek PRESTIGE BowTies je elegantním a kvalitním módním doplňkem pro muže a proto má každý svou elegantní a ručně dělanou krabičku. Motýlek v ní může oddychovat pro příští použití, aby byl plný sil a mohl Vás adekvátně reprezentovat. Krabička je kovová s nádherným černým leštěným sklem. Když ho prvý krát rozbalíte, spatříte jeho krásu, dotknete se ho a budete ho milovat.

ODMĚNA ZA VAŠI REAKCI : Naše motýlky milujeme a vždy se těšíme, když svou radost naší zákazníci sdílejí s námi. Pošlete nám fotku s Vaším motýlkem, kterého jste si u nás zakoupili a my Vám věnujeme 500,-Kč na příští nákup. Chceme se těšit s Vámi.  

ČESKÝ VÝROBEK : Všechny luxusní motýlky PRESTIGE BowTies jsou vyrobeny v České republice.

RUČNÍ VÝROBA : Každého společenského motýlka PRESTIGE BowTies vyrábíme ručně.

DOPRAVA ZDARMA DO 24 HOD.: Za dopravu ani platbu u nás neplatíte a motýlka Vám doručíme do 24 hodin.

RYCHLÁ REKLAMACE : Při reklamaci Vám rovnou pošleme nového motýlka, bez čekání a průtahů

KVALITNÍ VÝROBEK : Každý společenský luxusní motýlek PRESTIGE BowTies je vyroben z nejlepších materiálů, které naše planeta poskytuje a jejich zpracování je na nejvyšší úrovni složené s několika výrobních kroků.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 7.2.2018
Luxusní motýlek okouzlil celé okolí.